O firmie

Komputery dla Firm to nie tylko sklep internetowy. Jesteśmy zespołem, który proponuje rozwiązania oparte na produktach Dell. Specjalizujemy się w partnerskiej sprzedaży dla firm. Doradzamy naszym Klientom, jak wybrać sprzęt optymalny do oprogramowania czy aplikacji. Prowadzimy konsultacje w zakresie rozwiązań dla biznesu, stacji roboczych – także mobilnych, serwerów, macierzy dyskowych, zapór sieciowych, oprogramowania do kopii zapasowych i innych systemów bezpieczeństwa. Proponujemy również niestandardowe konfiguracje, które pozwalają uzyskać maksymalną wydajność komputerów w zakresie danego rozwiązania

Bezpieczeństwo

Oferujemy jedynie sprzęt wysokiej klasy. Nasze komputery przeznaczone są do wykorzystania także w wymagających warunkach – dużych obciążeniach, ciągłej pracy oraz w środowisku o podwyższonej temperaturze. Oferujemy gwarancję Dell typu Next Business Day o europejskim zasięgu. W razie awarii - nawet za granicą – sprzęt zostanie naprawiony przez serwis Dell na miejscu, w następny dzień roboczy po zgłoszeniu usterki. Standardowo nasze komputery mają 3-letnią gwarancję, istnieje możliwość wydłużenia jej do 5 lat lub więcej. Oferujemy również specjalistyczne rozwiązania dyskowe, macierze, profesjonalne programy antywirusowe i sprawdzone oprogramowanie do kopii zapasowych.

Optymalizacja

Wybrany przez Klienta komputer konfigurujemy tak, aby osiągnąć najwyższą możliwą wydajność. Aby sprzęt mógł jeszcze lepiej wypełnić stawiane przed nim wymagania oferujemy rozwiązania niestandardowe – wykraczające poza schematy fabryczne. Nieustannie prowadzimy testy użyteczności i efektywności sprzętu. Wprowadzamy nowe konfiguracje. Nasz zespół stale kształci się i poszerza wiedzę w zakresie rozwiązań dla firm. Wszystko po to, aby proponować najbardziej optymalne rozwiązania.

Dopasowanie

Dostosowujemy sprzęt oraz rozwiązania nie tylko do potrzeb wymagających Klientów ale również do wymagającego oprogramowania (m.in. Autodesk AutoCad i 3DS Max, PTC Creo, CATIA, SolidWorks). Proponujemy w tym zakresie konfiguracje, które pozwalają na wydajne i bezpieczne działanie przez wiele lat. Wyposażamy komputery w szybkie pamięci, także ECC i serwerowe, oraz wydajne karty graficzne. Doradzamy i konsultujemy rozwiązania nie tylko z ekspertami, ale również z osobami, które dysponują mniejszą wiedzą.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium