Zasilacz awaryjny UPS Fideltronik LUPUS 500VA

Opis

Zasilacz awaryjny LUPUS 500 LCD

Konfiguracja

 • Technologia Line interactive
 • Układ AVR
 • Akumulator 12V 7,2Ah, bezobsługowy VRLA
 • Czas podtrzymywania (obc. 80%): 5 min.
 • Oprogramowanie UPSILON2000

Wejście/wyjście

 • Napięcie 230 V (165-275V)
 • Częstotliwość 50 Hz
 • Znamionowy prąd wejściowy 2,5 A
 • Moc 300 W
 • Zakres pracy AVR 149 V - 249 V
 • Kształt napięcia przy pracy bateryjnej: aproksymowana sinusoida

Zaprojektowany, by zapewnić bezpieczą pracę

UPS serii LUPUS należy do zasilaczy nowej generacji, bezpiecznych i niezawodnych, stabilizujących napięcie zasilania, o doskonałych parametrach, wyposażonych w automatyczne funkcje zabezpieczające, o niewielkich wymiarach i estetycznym wyglądzie oraz łatwych w obsłudze. Dzięki niemu komputer i jego urządzenia peryferyjne otrzymują nieprzerwane, stabilne zasilanie prądem zmiennym.

Seria LUPUS to zasilacz awaryjny zbudowany w technologii line-interactive pozwalający zabezpieczyć niewielką sieć LAN lub kilka serwerów. Wbudowany mikroprocesor sprawdza parametry sieci energetycznej i w przypadku nieprawidłowości podejmuje odpowiednie działania, aby zapewnić pełną synchronizację z siecią energetyczną oraz minimalne czasy przełączania. Dzięki układowi AVR zasilacz może pracować ciągle przy znacznych zmianach napięcia zasilania, bez korzystania z energii akumulatora.

Stan zasilacza jest sygnalizowany za pomocą wyświetlacza LCD na panelu przednim. Stany alarmowe (awaria zasilania, baterie rozładowane, przeciążenie) są dodatkowo sygnalizowane akustycznie. Zasilacz posiada interfejs komunikacyjny, a dołączone oprogramowanie pozwala na monitoring pracy zasilacza oraz na zamykanie systemu operacyjnego.

Zasada działania

UPS serii LUPUS (dalej nazywany UPS) nie zasila urządzeń z baterii, jeśli w sieci jest prąd o prawidłowych parametrach, w tym przypadku prąd sieciowy przepływa od UPSa do komputera.

W razie zaniku napięcia w sieci, UPS przełącza się na tryb pracy z baterii.

Jeśli napięcie jest niższe niż 165V AC lub wyższe niż 275V AC, UPS również przełączy się na pracę z baterii, aby skutecznie chronić komputer przed zakłóceniem zewnętrznymi.

Gdy zasilanie sieciowe odzyska prawidłowe parametry, UPS przełączy się automatycznie i rozpocznie ładowanie baterii. Bateria będzie w pełni naładowana po 8 – 10 godzinach ładowania.

Porty i gniazda

 1. Gniazda RJ11 i RJ45 (ochrona faksu, modemu, karty sieciowej)
 2. Interfejs RS232/USB
 3. Gniazda komputera (zasilanie chronione przez falownik)
 4. Gniazdo drukarki
 5. Gniazdo wejściowe zabezpieczone bezpiecznikiem

Wymiary i masa

 1. Szerokość: 9,0 cm
 2. Wysokość: 16,5 cm
 3. Głębokość: 32,0 cm

      Waga: 6,3 kg

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium