Dlaczego warto wybrać laptopa biznesowego Dell?

0

Dlaczego warto wybrać laptopa biznesowego Dell?

Firma Dell jest globalnym liderem w dostarczaniu najbardziej bezpiecznych i niezawodnych laptopów biznesowych. Marka doskonale rozumie złożoność procesu wspierania różnego rodzaju urządzeń w miejscach pracy. Zapewnia dostęp do bardzo cienkich i lekkich urządzeń, zawierających w sobie najlepsze rozwiązania technologiczne. Laptopy firmy Dell gwarantują bezpieczeństwo pracy i efektywność na najwyższym poziomie.

Laptop firmy Dell jako wydajne urządzenie biznesowe

Laptop biznesowy nie jest narzędziem pracy przeznaczonym wyłącznie dla ludzi biznesu. Korzystają z niego zarówno przedsiębiorcy, jak i freelancerzy pracujący z domu czy studenci rozmaitych kierunków. Wspólnym mianownikiem takich urządzeń powinna być wysoka wydajność, wytrzymałość i klasa sprzętu. Laptopy biznesowe muszą nie tylko obsługiwać wiele złożonych zadań jednocześnie, ale także znosić transport w rozmaitych warunkach. Mowa tu przede wszystkim o podróżach służbowych, szkoleniach, badaniach terenowych czy delegacjach.

Laptopy marki Dell dla firm nie bez powodu określa się mianem biznesowych. Są to urządzenia z przekątną ekranu poniżej standardowego 15,6 cala – są przystosowane do pracy w podróży lub na kawiarnianym stoliku. Dodatkowo w sytuacjach branżowych komputer stanowi pewnego rodzaju wizytówkę przedsiębiorcy, dlatego też wiele osób zwraca uwagę na nowoczesny i elegancki design laptopów biznesowych Dell.

Opisane powyżej kryteria spełniają np. laptopy z serii Dell Latitude. Są one bardzo zróżnicowane, cechują się jednak kompaktowymi wymiarami i trwałym wykonaniem. Przykładowo niewielkie urządzenie Dell Latitude 3440 z 14,4-calową matrycą waży zaledwie 2 kg. Cechuje się cichą i długą pracą na akumulatorze, a także solidną obudową.

Na co zwrócić uwagę, wybierając laptop biznesowy Dell?

Ostateczna decyzja dotycząca wyboru laptopa biznesowego Dell leży po stronie klienta. Ważne, aby dostosował on rozwiązania technologiczne do własnych potrzeb. Mimo odmiennych zastosowań komputerów, poszukując najlepszego narzędzia do pracy, warto wziąć pod uwagę kilka istotnych cech.

Procesor, pamięć RAM i karta graficzna procesor powinien mieć co najmniej cztery rdzenie, aby był w pełni wielozadaniowy. Najlepiej sprawdzi się procesor Intel Core i5 lub Intel Core i7. Można też wybrać urządzenia z wydajnymi procesorami AMD Ryzen 5 lub AMD Ryzen 7. Właściwa ilość pamięci RAM, od 8 do 16 GB, pozwoli na otworzenie wielu zakładek i szybkie przełączanie między aplikacjami.

Dysk twardy dane wykorzystywane w działalności przechowywane są na dysku, a najefektywniejszy dostęp do nich zapewni dysk SSD. Takie wyposażenie ma np. Laptop firmy Dell Latitude 3580, który występuje w wersji typowo biznesowej, z ekranem o przekątnej 15,6 cali. Dyski HDD zaleca się jako uzupełnienie urządzenia do pracy, aby mógł on pomieścić większą ilość danych.

Bateria pojemność baterii powinna pozwolić na długą pracę na jednym ładowaniu. Warto zwrócić uwagę również na energooszczędność procesora czy wydajność chłodzenia, co również przekłada się na dłuższe działanie laptopa biznesowego na akumulatorze.

System operacyjny za najbardziej uniwersalny uznaje się wybór Windows 10 lub 11 w wersji przeznaczonej do użytku biznesowego. Takie rozwiązanie zapewnia lepszy poziom zabezpieczeń.

Liczba złączy i portów są one niezbędne do łączenia się z urządzeniami zewnętrznymi. Okazuje się to konieczne podczas przenoszenia danych czy podłączania laptopa do monitora bądź projektora.

Zabezpieczenia laptopa ochrona przed dostępem nieupoważnionych osób powinna być wielowymiarowa i nie dotyczyć tylko systemu operacyjnego. W laptopach dla biznesu coraz częściej spotkać można np. czytniki linii papilarnych.

Jaki laptop biznesowy firmy Dell wybrać?

Oferta Dell dla firm obejmuje wiele różnych modeli urządzeń. Są one bardzo zróżnicowane zarówno pod względem wykorzystanych procesorów czy kart graficznych, jak i pamięci RAM bądź dysków twardych. Wszystkie urządzenia cechują się solidnym wykonaniem i wzmocnioną obudową. Producent udostępnia bardzo dużo laptopów biznesowych w różnych konfiguracjach, które umożliwiają dobranie notebooka o potrzebnych parametrach i mieszczącego się w założonym budżecie. Oto kilka propozycji.

 

Dell Latitude 7330 o wadze niespełna 1,2 kg pozwala na wydajną pracę przez cały dzień. Został wyposażony w procesor Intel Core i7, który dysponuje czterema fizycznymi rdzeniami. Do tego należy wspomnieć o wysokiej jakości obudowie i matrycy oraz możliwości zakupienia konfiguracji z szybkimi dyskami SSD M.2.

Dell Latitude 3520 to notebook biznesowy z 15,6-calową matrycą i funkcją szybkiego ładowania ExpressCharge Boost. Czytnik linii papilarnych w przycisku zasilania umożliwia błyskawiczne rozpoczęcie pracy, a bateria o długim czasie eksploatacji wystarcza na wiele godzin.

Dell Latitude 5530 z systemem operacyjnym Windows 10 Pro został wyposażony w 8 GB pamięć RAM i czterordzeniowy procesor Intel Core i5. Podświetlana klawiatura i matowa matryca zapewniają największy komfort pracy w każdych warunkach.

Warto sprecyzować swoje oczekiwania i na ich podstawie wybrać model dopasowany do preferencji i potrzeb. Chętnie w tym pomagamy.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium