Przewodnik po serii Dell rugged

0

Przewodnik po serii Rugged Dell

Seria Dell Rugged to laptopy o pancernych obudowach oraz specjalnie dobranych, wytrzymałych podzespołach. Ich odporna konstrukcja ma zagwarantować, że urządzenia będą skutecznie działały nawet w najbardziej niesprzyjających warunkach. Procesor Intel Core i7 ósmej generacji, dwie baterie, które można wymieniać podczas pracy i jaśniejszy ekran (czytelny nawet w świetle słonecznym) gwarantują, że Dell Rugged to laptop idealny do pracy w terenie.

Firma Dell – kilka słów o marce

Dell to jedna z najszybciej rozwijających się firm technologicznych na świecie. Jej strategia odbija się szerokim echem wśród klientów szukających stabilnego, niezawodnego dostawcy kompleksowych rozwiązań. Osoby korzystające na co dzień ze sprzętu tej marki mogą poświadczyć o jego wyższości nad innymi producentami. Wyjątkowy design i świetna jakość wykonania to cechy szczególne wszystkich laptopów Dell.

Marka swój początek miała w 1984 roku w Austin w Teksasie. Przez kolejne lata jej działalność rozwinęła się do pozycji światowego lidera. Wpływa na to przede wszystkim wysoka jakość i innowacyjność. Dzięki temu już niemal cztery dekady firma Dell wzbudza zaufanie klientów biznesowych i prywatnych. Kilkudziesięcioletnia tradycja i ugruntowana pozycja amerykańskiego giganta świadczy o bardzo stabilnej sytuacji firmy Dell.

Dell Rugged – uniwersalność i wytężona praca

Praca organów ścigania, wojskowych i innych pracowników terenowych znacznie się od siebie różni. Wspólną cechą wszystkich tych zawodów jest fakt, że zdarza im się działać w niesprzyjających warunkach. Niezależnie czy chodzi o kilkunastostopniowy mróz, czy nieznośne upały, deszcz lub piasek nowe produkty klasy Rugged sprostają każdym wymaganiom. Urządzenia będące aktualizacją floty notebooków latitude zostały przetestowane pod kątem standardu wojskowego 810G. Dzięki temu zapewniają niezawodne działanie i płynną integrację z dostępną infrastrukturą IT. Pozwalają na bezawaryjne zarządzanie i kompleksowe zabezpieczenia, co wśród producentów oferuje tylko firma Dell.

Przenośna ładowarka Dell Portable Power Companion zapewnia użytkownikom zapasowe źródło energii, co pozwala na wydajniejszą pracę. Jest to praktyczne urządzenie, które umożliwia jednoczesne ładowanie urządzeń Rugged oraz nawet dwóch smartfonów, tabletów czy innych urządzeń z wejściem USB. 6-komorowa bateria o pojemności 18 000 mAh stanowi dodatkowy zapas energii podczas pracy w terenie i można ją bez problemu ładować z wykorzystaniem zasilacza sieciowego laptopa Dell.

Na co stać Dell Rugged?

Opisując serię Rugged Dell, mówi się o typowo wyczynowych konstrukcjach, które już na etapie projektowania zostały przemyślane tak, by spełniać oczekiwania wymagających klientów. Wytrzymałość urządzeń została sprawdzona w ekstremalnych warunkach, znacznie wykraczających poza standardy branżowe. Zgrany zespół inżynierów i testerów zajmował się doprowadzaniem laptopów Dell do awarii, by potem móc usprawnić produkty i wyeliminować ryzyko wystąpienia usterek.

Seria Rugged powstałą z myślą o klientach zainteresowanych wzmocnionymi urządzeniami z funkcjonalnym systemem akcesoriów. Jest to trwały produkt, który pozostaje zgodny z kolejnymi wersjami i rozwiązaniami wcześniejszych generacji. Laptopy zaprojektowano z myślą o elastycznej i zautomatyzowanej konfiguracji systemu BIOS, dzięki czemu można łatwo wdrażać, monitorować i aktualizować całą flotę komputerów.

Jaki model laptopa Dell Rugged wybrać – propozycje

Po wstępnym omówieniu czym cechuje się seria Dell Rugged, warto przedstawić trzy solidne propozycje komputerów z tej serii.

Dell Latitude 14 Rugged 5420

Dell Rugged 5420 to wydajny komputer z niewielkim, 14-calowym, wzmocnionym ekranem. Jest smukły i lekki, dzięki czemu zapewnia mobilność na najwyższym poziomie. Konstrukcja ze stopu magnezu, stosowana również w motoryzacji, zapewnia urządzeniu odporność na uderzenia. Wydajną pracę umożliwia zintegrowany układ graficzny Intel HD lub oddzielna opcjonalna karta AMD Radeon. Wytrzymała konstrukcja i duża liczba portów sprawiają, że jest to sprzęt w pełni uniwersalny, który spełni wszystkie postawione przed nim wyzwania.

Dell Latitude 14 Rugged 5424

Dell Rugged 5424 z pamięcią RAM 8GB został przetestowany pod kątem spełniania wielu trudnych zadań. Dostęp do 4 TB pamięci i procesora Intel Quad Core ósmej generacji pozwala na realizację dowolnych czynności przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej efektywności. Złącze USB 3.0 Type-C umożliwia komfortowe podłączanie urządzeń i akcesoriów, niezależnie od okoliczności.

Dell Latitude 14 Rugged 7424

Dell Rugged 7424 to urządzenie, dzięki któremu można pracować przy bezpośrednim świetle słonecznym. Wyposażenie w rezystancyjny ekran wielodotykowy stwarza możliwość robienia notatek w dowolnym otoczeniu, a system zarządzania temperaturą Quad Cool pozwala na utrzymanie produktywności nawet przy wysokiej temperaturze. Tylko firma Dell zapewnia czołowe w branży metody szyfrowania i uwierzytelniania, takie jak np. opcjonalny czytnik linii papilarnych.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium